szkoła językowa Katowice

Szkoła językowa DeRu – to połączenie miłości i pasji do języka niemieckiego i rosyjskiego. W tych językach się specjalizujemy i staramy się zarazić tą pasją możliwie jak największe grono uczących się.

Co nas wyróżnia?

Możesz przyjść do naszej szkoły językowej z siedzibą w Katowicach, by nauczyć się języka, a przy tym:

  • poczuć się jak w domu
  • poznać ciekawych ludzi
  • odprężyć się przy nauce – brzmi jak oksymoron, ale wiemy, co mówimy 🙂
  • podróżować.

Nauka języka powinna być zbliżona do naturalnych warunków, w jakich żyjemy. Nie zawsze wymaga ona idealnej ciszy i szkolnej atmosfery. Mówimy przecież, mimo, że wokół nas wiele się dzieje, nie czekamy na ciszę, po prostu mówimy.

Chcemy, by nauka języka niemieckiego i rosyjskiego u nas była na najwyższym poziomie – musi więc być przygodą oraz musi towarzyszyć jej przyjazna atmosfera.

Dlaczego to takie ważne?

Wtedy właśnie przełamiesz barierę językową, zaczniesz mówić bez stresu tak, jak potrafisz, a to znowu pozwoli Ci rozwijać się językowo.

Proponujemy naukę języka poprzez połączenie tradycji nauczania z nieco niekonwencjonalnymi, ale dającymi wspaniałe efekty metodami. Cechują nas wysoki poziom nauczania, domowa atmosfera i konsekwencja.

Nie zapominamy o zrozumieniu i odprężeniu. W naszej szkole językowej zarówno osoby dorosłe, pracujące, jak i młodzież bardzo dużo czasu poświęcają na zajęcia dodatkowe, by móc się rozwijać.

Nikt nie pamięta o sobie i swoich potrzebach, w tym kontaktu z innymi. My połączyliśmy dwa w jednym – naukę języka niemieckiego i rosyjskiego oraz przygodę w rodzinnej atmosferze.

Zajęcia odbywają się w naszej placówce w Katowicach, a także wynajmowanych przez nas miejscach na terenie Śląska. Poza tym masz szansę uczyć się na organizowanych przez nas piknikach, ogniskach, obozach czy kursach wyjazdowych oraz weekendach językowych w kraju i zagranicą.

Jesteśmy nie tylko szkołą językową „kształcącą kameralnie”, w małych, zintegrowanych grupach, ale i klubem miłośników języka niemieckiego i rosyjskiego – gdzie można spotkać się, podyskutować w języku obcym na rozmaite tematy przy kawie i ciastku dla lepszego przełamania barier językowych.

Mamy rzetelną wiedzę i pasję, które cały czas rozwijamy. Uważamy, że szczęściem jest móc uczyć języka i „otworzyć ludzi na świat”. Niekonwencjonalne metody, jakimi uczymy powodują, że nie poniesiesz porażki, podniesiesz swoją wartość i zobaczysz, że każdy może nauczyć się języka.

Zaufajcie Nam, a zyskacie fajną przygodę i najwyższy poziom nauki języka niemieckiego i rosyjskiego.

Warto też obserwować nas na facebooku, ponieważ cały rok przygotowujemy dla Was różne wydarzenia.